Parfém Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml

  • Parfém Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Kolínské vody.

O parfému Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml

Svůdné lotosové květy sklízejí povrch třpytivého rybníka ve starobylé závěsné zahradě. Jejich jemné vodou stříkající okvětní lístky klouzají dolů po stinných chodnících a procházejí kyprými, šťavnatými fíky, které přerušují bohaté stromy. Tato lehká květinová vůně je spojena s neroli, aby zachytila ​​podstatu bujné krajiny.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

fík, lotos, neroli

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jo Malone. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jo Malone

Pokud chcete koupit originální parfém Jo Malone online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jo Malone Fig & Lotus Flower – EDC 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář