Parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

  • Parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Kolínské vody.

O parfému Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

Živá květinová vůně, vylepšená fíkem a fialkou, doplněná šťavnatým černým rybízem. Naše vlčí máky, vypůjčené ze šťavnatých obilných polí, kde se mísí zrna a květiny, jsou zakukleny otrubami a bavlněným ječmenem. Tato příjemná vůně je živou krajinou: kde barevné máky zdobí bohatou úrodu zlata.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

fík, černý rybíz, fialka

Srdce

pšenice, mák, prášek

Základ

bílé pižmo, ječmen, otruby

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jo Malone. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jo Malone

Pokud chcete koupit originální parfém Jo Malone online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář