Parfém Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml

  • Parfém Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Kolínské vody.

O parfému Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml

Odměna za dvě ceněné přísady ostrova, propletená podél madagaskarského pobřeží zametaného vanilkou. Tato lahodně smyslná vůně se otevírá nádechem kardamonu a svěžesti grapefruitového čaje, který ohlašuje zemité hloubky původního vetiveru. Vzácný vanilkový bourbon vás nakonec příjemně zahřeje.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

kardamom, grapefruit

Srdce

vetiver, čaj

Základ

vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jo Malone. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jo Malone

Pokud chcete koupit originální parfém Jo Malone online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář