Parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml

  • Parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Wow!),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Joop! WOW! – EDT 100 ml

WOW! je fougerově-orientální vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, kardamom a fialkové lístky. V srdci ucítíte kombinaci jedle, pelargonie a vetiveru. Kompozici uzavírá sladká vanilka, kašmírové dřevo a fazole tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

bergamot, kardamom, list fialky

Srdce

pelargonie, jedlový balzám, vetiver

Základ

fazole tonka, vanilka, kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Joop! WOW! – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Joop! WOW! – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Joop! WOW! – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Joop!. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Joop!

Pokud chcete koupit originální parfém Joop! online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář