Parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

Originální název pro originální vůni. Another Oud navrhuje ponoření do orientálního světa. Evokuje veškerou modernost, nevázanost, vznešenost, kterou procházíte po procházce regionem. Tajemná a originální vůně vytvářející jedinečnou a charakteristickou stopu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

bergamot, malina

Srdce

oud

Základ

pižmo, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář