Parfém Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml

Anyway je svěží a lehká vůně pro ženy od francouzské značky parfémů Juliette Has A Gun, inspirovaná jednoduchými, ale svůdnými vůněmi. Tato vůně je naplněna tóny bílých květů, díky nimž je ženský, jemný a vhodný pro dámy všech věkových skupin. Vrchní vůně Juliette Has A Gun Anyway začíná tóny svěží limetky a nebeského neroli. V srdci kompozice cítíme exotický jasmín, který vám připomene romantické letní večery. Základ vůně je dosažena teplými dřevěnými tóny, pižmem a ambroxanem.

Složení parfému

Hlava

limetka, neroli

Srdce

jasmín

Základ

pižmo, ambroxan, hedione, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Anyway – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář