Parfém Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Juliette Has A Gun Citizen Queen vás ponoří do vintážního luxusu 50. let. Pokud jsou vašimi stylovými ikonami Coco Chanel, Marilyn Monroe, Marlene Dietrich, Audrey Hepburn, Grace Kelly nebo další představitelé tohoto mimořádně elegantního desetiletí, pak je to vaše vůně. Vůně harmonicky kombinuje květinové, dřevité a pižmové odstíny a vytváří jedinečný sofistikovaný retro vzhled, díky kterému bude váš styl jedinečný v každé společnosti. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, aldehydy, kůže

Srdce

kosatec, růže, květ pomerančovníku, slaměnka, tuberóza

Základ

labdanum, vanilka, pižmo, ambroxan, pryskyřice, francouzské labdanum, pudrové tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Citizen Queen – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář