Parfém Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Chyprová – Ambrová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda pro ženy Lady Vengeance značky Juliette Has A Gun je chyprově-květinová niché vůně, která v úvodu skrývá bergamot a levanduli, srdce patří pačuli, pelargónii, iso E super, marocké růži a bulharská růži a na závěr se rozvine ambroxan, vanilka a bílé pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2006.
 

Složení parfému

Hlava

bergamot, levandule

Srdce

pačuli, pelargónie, iso E super, marocká růže, bulharská růže

Základ

ambroxan, vanilka, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Lady Vengeance – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář