Parfém Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml

Mmmm… je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje olej z květů hořkého pomeranče, pelargonii a malinu. V čistě květinovém srdci ucítíte sambacký jasmín, tuberózu, pomerančový květ a kosatec. Kompozici uzavírají sladké tóny karamelu a vanilky doplněné o santalové dřevo, pačuli, bílé pižmo a květinu heliotrop.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

neroli, pelargonie, malina

Srdce

pomerančový květ, tuberóza, sambacký jasmín, kosatec

Základ

karamel, heliotrop, pačuli, santalové dřevo, vanilka, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Mmmm… – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář