Parfém Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml

Pižmová kompozice, na kterou bychom jemně položili kytici bílých květů. Romantina je ódou na neposlušnost. Ale když najednou odhalí jeho skutečnou osobnost, flirtuje s pačuli, téměř mu dává náznak chypré.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

růže, bergamot

Srdce

kosatec, pačuli, pomerančový květ, vetiver, tuberóza

Základ

pižmo, cetalox, castoreum, benzoin, vanilka, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Romantina – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář