Parfém Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml

Sunny Side Up je světelná kompozice santalového dřeva s příjemnou dřevitou krémovou stopou. „Šťastná terapie“, která osvítí váš den a zvedne mysl. Protože si všichni zasloužíme malou procházku po slunné straně!Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

vanilka, amirys, jasmín

Srdce

jasmín, kosatec, santalové dřevo

Základ

iso e super, pižmo slézové, amyl salicylát

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Juliette Has A Gun

Pokud chcete koupit originální parfém Juliette Has A Gun online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Juliette Has A Gun Sunny Side Up – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář