Parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

Objevte tajemství skryté po staletí. Začněte dnes metafyzickým dobrodružstvím, které vás povede zeměmi Hellas, přímo k zážitku, který potěší starověké Řeky. Podle příběhů opakovaných po celá staletí – právě na úpatí vrcholů Pelion měl vzniknout vůně tak krásná, že ji vítr ukradl z hlubin poloostrova a odnesl ji někam do Egejského moře, aby ji mohl obdivovat. Inspirováno vůní Fucking Fabulous od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

mandle, kůže

Srdce

levandule, tonka fazole, šalvěj muškátová

Základ

vanilka, kořen kosatce, kašmeran, ambra, bílé dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář