Parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

Vůně Homme Noir začíná bergamotem, jedinečným kořeněně květinovým citrusem, který nemůže jinak než vyniknout. Následuje verbena, která dodává směsi ovocný vzduch. Dále přichází kmín a růžový pepř, který způsobí, že vůně získá kořeněnou vůni s podkladovou sladkou notou. Prostřední nota navazuje na téma receptu a přichází silná, suchá, zemitá vůně koření, pelargónie a rozmarýn – ideální pro mužské vůně. Poté následuje ambra, kůže, balzámové tóny a pačuli. Inspirováno vůní Noir for Men od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

bergamot, verbena, kmín, růžový pepř

Srdce

kořenité tóny, rozmarýn, geránium

Základ

ambra, kůže, balzámové tóny, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář