Parfém Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml

Just Jack Patchouli je jako relaxační koupel v okvětních lístcích. Ponořte se do svůdně sladké pivoňky a bílých květů harmonicky se mísících s citrusovou vůní bergamotu. Zabalte ty nejjemnější okvětní lístky růží, pociťte štěstí a úlevu díky tónu jasmínu. Vezměte své smysly k proudu, který se klikatí někde v tropech. Ponořte se do vůně stromů a pačuli s uklidňujícím vánkem. Inspirováno vůní White Patchouli od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

pivoňka, bílé květiny, bergamot

Srdce

růže, jasmín

Základ

dřevité tóny, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Just Jack Patchouli – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář