Parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Exoticky ovocná cesta k Rudému moři. Síla citrusových plodů vykoupaných na středovýchodním slunci s nádechem orientálního koření a koření stimulujícího všechny smysly, obklopená pryskyřičnou vůní jantaru se stopou vlhkého mechu. Inspirováno vůní Grey Vetiver od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ, grep

Srdce

kořenité tóny, kořen kosatce, muškátový oříšek

Základ

dubový mech, vetiver, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář