Parfém Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml

Just Jack Lady Noir je smyslný tanec královny květin doprovázený citrusy. Právě tady svádí tajemný bergamot s úzkými křídly trochu svěžesti. Srdce je nevinně vlající, láká sladkostí, aby jedním kývnutím dala své kouzlo jasmínu. Po prvním tanci rozkvetlá růže nesměle pohlédla na jantar, aby ten s vanilkou seděl na trůnu. Inspirováno vůní Noir Pour Femme od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, bergamot

Srdce

růže, jasmín

Základ

vanilka, santalové dřevo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Lady Noir – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář