Parfém Just Jack London Eye – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack London Eye – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack London Eye – EDP 100 ml

Svůdná noc v nárazníkové zóně velkoměsta. Cítíte příval energie uvolněné z černého pepře, vylepšený aromatickou kávou. Nechte svou pokožku pohltit ohromující vůni koření a bylin. Obklopte se kadidlem a vydejte se shonem Londýna do horkého Maroka, kde se nechejte opojit dřevitými tóny umocněnými tajemstvím sladkého oudu. Inspirováno vůní London od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

koriandr, káva, šafrán, kardamom, černý pepř, kmín

Srdce

cist, jasmín, kadidlo, egyptské geranium

Základ

cedr, pižmo, oud, bříza, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack London Eye – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack London Eye – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack London Eye – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack London Eye – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář