Parfém Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml

Just Jack Noir Endurance je jedinečná vůně pro zvláštní příležitosti. Její ingredience jsou dokonalé a rozmanité. Vrchní tóny otvírá jahoda, citrusy, hřebíček, kardamom, růžový pepř, neroli. Střední tóny jsou květinové díky kosatci, jasmínu a konvalince. Závěr je úžasný kvůli vanilce, pižmu, santalovému dřevu a ambře. Inspirováno vůní Noir Extreme od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

jahoda, citrusy, hřebíček, kardamom, růžový pepř, neroli

Srdce

kosatec, jasmín, konvalinka

Základ

vanilka, pižmo, santalové dřevo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Noir Endurance – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář