Parfém Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml

Just Jack Ombre Suede – nebeská cesta na Blízký východ. Prozkoumejte kořeněné vůně kardamomu. Ponořte se do tepla jižního slunce a za okamžik ucítíte podmanivou světelnou notu jasmínu. Naplňte své srdce sebevědomím a uvolněním přírodních vůní pačuli a mechu obklopujícího jantarem. Inspirováno vůní Ombré Leather od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava
kardamom
Srdce
kůže, jasmín pravý (arabský)
Základ
mech, ambra, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Ombre Suede – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář