Parfém Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml

Just Jack Santal Bloom – podmanivá síla Orientu, kterou lhostejně neprojdete. Poznejte tajemství arabských senzorů, kteří se před staletími naučili všechna tajemství orientálních kořenů a květin. Právě na Středním východě, ve studiích, domech a sklepích spojili špičkoví specialisté noty, aby vytvořili jedinečné vůně, které potěší evropské soudy.Seznamte se s jedním z nich – s jedinečnou podmanivou kombinací koření, směrem k srdci k sladkým tónům růže, jasmínu a ylang-ylang, a brzy vás okouzlí ostrou pryskyřičnou silou cedru a santalového dřeva s přídavkem pižmo a benzoin. Inspirováno vůní Santal Blush od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

mrkvová semínka, pískavice řecké seno, koření, kmín, skořice

Srdce

růže, jasmín, ylang-ylang

Základ

cedr, pižmo, oud, santalové dřevo, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Santal Bloom – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář