Parfém Just Jack The Dark – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack The Dark – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack The Dark – EDP 100 ml

Objevte tajemství skrytá ve vůních dřeva. Cítíte se mimořádně ponořeni do lístků jemných růží, které skrývají vzácný šafrán. Zakryjte své tělo balzamikovým oudem a ponořte se do zastrašující vůně kadidla a santalového dřeva. Inspirováno vůní The Night od značky Fredric Malle.

Složení parfému

Hlava
růže, šafrán
Srdce

oud

Základ
kadidlo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack The Dark – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack The Dark – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack The Dark – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack The Dark – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář