Parfém Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml

Síla neodolatelné krásy, síla sladko-květinové adorace. Unikátní kombinace citrusů a sladkosti medu v pomerančových květech, růži a jemném chmýří jasmínu ponořeného do dřevobalsamických tónů. Inspirováno vůní Velvet Orchid od značky Tom Ford.

Složení parfému

Hlava

med, pomeranč, bergamot

Srdce

růže, pomerančový květ, jasmín

Základ

balzámové tóny, labdanum, santalové dřevo, myrha

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack Wild Orchid – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář