Parfém Just Jack X Version – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack X Version – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Just Jack X Version – EDP 100 ml

Just Jack X Version – odvážně kořeněná, silně orientální, někdy sladká a podmanivě originální. Unikátní kombinace zázvoru a kardamomu s nádechem růžového pepře, podpořená svůdným arabským jasmínem a kořenem duhovky obklopená světlým mechem a skořicí s vetiverem. Inspirováno vůní X For Men od značky Clive Christian.

Složení parfému

Hlava

zázvor, kardamom, růžový pepř

Srdce

kořen kosatce, hedion, jasmín pravý (arabský)

Základ

mech, vetiver, skořice

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Just Jack X Version – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Just Jack X Version – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Just Jack X Version – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Just Jack. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Just Jack

Pokud chcete koupit originální parfém Just Jack online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Just Jack X Version – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář