Parfém Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml

  • Parfém Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml

Karl Lagerfeld For Him je svěží, fougerová vůně pro všechny muže, kteří milují dobrodružství a volnost. Ukrývá v sobě v úvodu levanduli a mandarinku, v srdci fialku a zelené jablko a v závěru vůně santalové dřevo a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

levandule, mandarinka

Srdce

fialka, zelené jablko

Základ

ambra, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Karl Lagerfeld. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Karl Lagerfeld

Pokud chcete koupit originální parfém Karl Lagerfeld online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář