Parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

  • Parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

Avalanche je netradiční vůně pro muže. Vůně je výrazem sebevědomé a ambiciózní osobnosti. Dávka mužnosti a smyslnosti ukrytá v moderním designu v černé barvě. To je vůně nadčasové parfémované vody pro muže.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, bergamot, jablko, ananas

Srdce

růžový pepř, jasmín, bříza, pačuli

Základ

jantar, vanilka, oakmoss, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kelsey Berwin. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kelsey Berwin

Pokud chcete koupit originální parfém Kelsey Berwin online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář