Parfém Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

  • Parfém Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

Naučte se nosit svou ženskost a maximálně ji podtrhnout s vůní parfémované vody Dione známé značky Kelsey Berwin. Vůně je esencí elegance, sebevědomí i smyslnosti, která je pro muže přímo magnetická. Moderní vůně Dione se stane vašim doplňkem, ať už vaše kroky směřují kamkoliv, do práce, či na romantickou večeři.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kelsey Berwin. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kelsey Berwin

Pokud chcete koupit originální parfém Kelsey Berwin online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář