Parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

  • Parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

Vůně parfémované vody pro muže Forge značky Kelsey Berwin je určena pro mladé, moderní muže, kteří mají svůj jedinečný styl, jež chtějí doplnit stejně jedinečnou vůní. Vůně, která se hodí na každodenní nošení i výjimečné příležitosti, nenechá žádnou ženu chladnou. Jste připravený na pozornost svého okolí?

Složení parfému

Hlava

bergamot, pomeranč

Srdce

geranium, levandule, ozon

Základ

jantar, drahá dřeva, kumarin, oakmoss

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kelsey Berwin. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kelsey Berwin

Pokud chcete koupit originální parfém Kelsey Berwin online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář