Parfém Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

  • Parfém Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

Odvážné městské umění grafity a mladí, svobodní a kreativní lidé. To vše se stalo inspirací k vytvoření vůně Kenzo Flower Tag. Každý umělec má svou grafity vizitku neboli “Tag”.  Kenzo Flower Tag je mladistvá, svěží a jiskřivá, ovocně-květinová verze Flower By Kenzo z roku 2000.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, černý rybíz, rebarbora

Srdce

jasmín, gardénie, pivoňka

Základ

pralinka, vanilka, pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kenzo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kenzo

Pokud chcete koupit originální parfém Kenzo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář