Parfém Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

  • Parfém Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

Skvělá vůně Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave je ideální pro všechny muže. Její ingredience jsou jednoduché a přesto dokonalé. Pouze mech, mořské tóny a mandarinka vytvořily tuto skvělou kombinaci.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

mandarinka

Srdce

mořské poznámky

Základ

mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kenzo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kenzo

Pokud chcete koupit originální parfém Kenzo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kenzo L`Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář