Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

  • Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

Fascinuje vás voda? Máte rádi její svěžest a čistotu? L´Eau Par Kenzo Pour Homme je vůně inspirovaná vodou, díky které přináší jiskřivé osvěžení. Tato vůně od Kenza je čistá, moderní, blankytně modrá a dokonale střídmá. Unese vás od bláznivého hluku, díky ní naleznete klidnou harmonii ve vašem nitru. L´Eau Par Kenzo Pour Homme je elegantní, osobitá, oproštěná od všech výstřelků. Je svěží, povzbuzující, průsvitná a ztělesňuje základní životní hodnoty.

Složení parfému

Hlava

yuzu

Srdce

lotosový list, vodní máta

Základ

zelený pepř, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kenzo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kenzo

Pokud chcete koupit originální parfém Kenzo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář