Parfém Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml

World Intense je květinově-ovocná vůně pro ženy. Obsahuje pouhé čtyři složky, a to švestku, vanilku a pivoňku s jasmínem.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

švestka

Srdce

pivoňka, jasmín

Základ

vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kenzo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kenzo

Pokud chcete koupit originální parfém Kenzo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kenzo World Intense – EDP – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář