Parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml

  • Parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kenzo World Power – EDP 50 ml

World Power je aromatická vůně pro ženy, které chtějí zazářit. Obsahuje pouze cypřiš, mořskou sůl a fazoli tonku. Přesto je tato parfémovaná voda jedinečná a neskutečně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

cypřiš

Srdce

mořská sůl

Základ

fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kenzo World Power – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kenzo World Power – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kenzo World Power – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kenzo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kenzo

Pokud chcete koupit originální parfém Kenzo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář