Parfém Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

  • Parfém Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

Kim Kardashian Gold je velice elegantní a oblíbená vůně pro ženy. Zlatá, barva luxusu a elegance, barva, do které je oblečený design flakonku, za nímž se ukrývá omamná vonná kompozice. Vůně je zahájena souhrou pepře a bergamotu. Květinové srdce se skládá z příjemného tria růže, fialky a jasmínu. Už tato kombinace vůní zní velice zajímavě, ale koncový efekt tomu dává základ, ve kterém je pižmo, ambra, santalové dřevo, benzoin a pačuli. Nenechte si újít pocit jedinečnosti, který vám dodá tato parfemovaná voda.Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. 

Složení parfému

Hlava

pepř, bergamot

Srdce

růže, fialka, jasmín

Základ

ambra, pižmo, santalové dřevo, benzoin, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kim Kardashian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kim Kardashian

Pokud chcete koupit originální parfém Kim Kardashian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář