Parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

  • Parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Pure Honey je parfemovaná voda od Kim Kardashian, která vaše okolí krásně provoní medem. Je nepochybné, že Kim Kardashian ví, jak zaujmout, o tom se ostatně sama přesvědčíte již s prvním přivoněním k vůni. Vůně se otevírá akordy frézie, růže a květy mandarinky. V srdci nalezneme zimolez, včelí vosk, orchidej a nechybí ani med od pilných včel. Kompozici uzavírá pižmo, vanilka a kokos.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. 

Složení parfému

Hlava
frézie, růže, květy mandarinky
Srdce
zimolez, včelí vosk, med, orchidej
Základ
pižmo, vanilka, kokos

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kim Kardashian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kim Kardashian

Pokud chcete koupit originální parfém Kim Kardashian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář