Parfém Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

  • Parfém Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

True Reflection je parfemovaná voda od elegantní Kim Kardashian. Osloví sebevědomé ženy, které jsou rády středem pozornosti.  Vůně vám s jediným přivoněním navodí pocit štěstí a nekonečně radosti. Vonná kompozice, která je vhodná do horkých letních dnů se otevírá ovocnými tóny. Květinové srdce rozvoní orchidej, gardénie a lotos. Unikátní kompozici zakončuje pižmo, dřevo a pačuli. Nenechte si ji ujít.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. 

Složení parfému

Hlava
broskev, švestka, bergamot
Srdce
gardénie, orchidej, lotos
Základ
pižmo, dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kim Kardashian. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kim Kardashian

Pokud chcete koupit originální parfém Kim Kardashian online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář