Parfém Kolmaz Abscond – EDP 100 ml

  • Parfém Kolmaz Abscond – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kolmaz Abscond – EDP 100 ml

Tato klasická krásná parfémovaná voda znamená skvělou vůni, z níž se skládá. Je to expresivní spolu s důrazem na příjemnou vůni, která se dotýká duše každého. Parfémovaná voda Abscond je ta pravá vůně, která umožní vyniknout vaší originalitě.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kolmaz Abscond – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kolmaz Abscond – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kolmaz Abscond – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kolmaz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kolmaz

Pokud chcete koupit originální parfém Kolmaz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kolmaz Abscond – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář