Parfém Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

  • Parfém Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

Každá žena si zaslouží kytici krásných květin. Parfémovaná voda Kolmaz Bulgarian Wish je aromatické složení utkané z nejkrásnějších květinových tónů, které společně vytvářejí neobyčejný pocit. Květinová vůně podtrhne smyslnost každé ženy. Jedinečná vůně je skvělá pro speciální příležitosti.

Složení parfému

Hlava
bulharská růže, květinové tóny
Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kolmaz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kolmaz

Pokud chcete koupit originální parfém Kolmaz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář