Parfém Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml

  • Parfém Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml

Kolmaz Me je orientální vůně pro všechny muže, kteří chtějí okouzlit své okolí. Vůně odhaluje pačuli, bílá lilie, šafrán a bílá ambra. Tato kombinace tvoří neodolatelnou parfémovanou vodu.

Složení parfému

Hlava

pačuli, bílá lilie, šafrán, bílá ambra

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kolmaz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kolmaz

Pokud chcete koupit originální parfém Kolmaz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kolmaz Kolmaz Me – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář