Parfém Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml

  • Parfém Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Luxe Collection Le Mole),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml

Parfémovaná voda Le Mole Luxe Collection  je luxusní vonný doplněk pro ženy i muže, který stimuluje mysl, vyvolává pěkné vzpomínky, redukuje mentální únavu a zmírňuje depresi. Jeho vůně je živá a osvěžující.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kolmaz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kolmaz

Pokud chcete koupit originální parfém Kolmaz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kolmaz Le Mole Luxe Collection – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář