Parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

  • Parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

Podmaňte si své okolí a staňte se středem pozornosti kamkoliv vstoupíte s parfémovanou vodou Nicol Luxe Collection od značky Kolmaz. Vůně, která je okouzlující kombinací ingrediencí, které vám vezmou dech. Vůně je vhodná ke každodennímu nošení.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Kolmaz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Kolmaz

Pokud chcete koupit originální parfém Kolmaz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář