Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml

  • Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml

Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraîche je typická svou citrusově aromatickou vůní vodních tónů. Skládá se z matné limoncellové harmonie, která jí dodává čistou atmosféru, moderní a maskulinní dřevitou bázi.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

vodní tóny, citron

Srdce

limoncello, zelené tóny

Základ

cedr, pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lacoste. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lacoste

Pokud chcete koupit originální parfém Lacoste online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche – EDT 175 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář