Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml

  • Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic od Lacoste Fragrances je květinově ovocná vůně pro ženy. Zaujme vás svou svěžeští a elegancí.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. 

Složení parfému

Hlava

pomeranč, mandarinka, mango

Srdce

otočník, jasmín, růže, listy fialky 

Základ

pačuli, fazole tonka, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lacoste. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lacoste

Pokud chcete koupit originální parfém Lacoste online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář