Parfém Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

  • Parfém Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

L´Homme Lacoste Intense je dřevitě-kořeněná vůně pro muže uvedená v roce 2018. Hlava obsahuje svěží citrusy a rebarboru. V srdci se snoubí zázvor, černý pepř, jasmín, mandle, hedion a ananas. Kompozici uzavírá dřevitý základ doplněný o sladkou vanilku, ambru, pižmo, vetiver a cypriolový olej (nagarmotha).

Složení parfému

Hlava

rebarbora, kdoule, mandarinka, pomeranč, citron, grep

Srdce

zázvor, černý pepř, jasmín, mandle, hedion, ananas

Základ

vetiver, cedr, dřevo akigala, pižmo, ambra, vanilka, ambrové dřevo, cypriolový olej

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lacoste. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lacoste

Pokud chcete koupit originální parfém Lacoste online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lacoste L´Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář