Parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml

  • Parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lalique Bronze – EDP 100 ml

Okouzlující vůně Bronze od značky Lalique je skvělá pro muže i ženy. Její ingredience dohromady dávají smysl a prožijete díky nim neskutečný požitek. Květinová hlava obsahuje tóny růže, konvalinky a fialky. Srdce otevírá tuberóza a pomerančový květ. Na konci si užijete vanilku, jantar a pižmo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

konvalinka, fialka, růže

Srdce

tuberóza, pomerančový květ

Základ

vanilka, jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lalique Bronze – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lalique Bronze – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lalique Bronze – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lalique. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lalique

Pokud chcete koupit originální parfém Lalique online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář