Parfém Lalique Electrum – EDP 100 ml

  • Parfém Lalique Electrum – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lalique Electrum – EDP 100 ml

Skvělá parfémovaná voda Electrum pro muže i ženy. Hlava odhaluje hrušku, frézii a bergamot. Srdci dominuje jasmín, růže a santalové dřevo. A na konci cítíme pižmo, jantar, vetiver a pačuli. Všechny tyto ingredience dělají vůni dokonalou. Nenechte si ujít pocit být dokonalý/á jako tato vůně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

hruška, frézie, bergamot

Srdce

jasmín, růže, santalové dřevo

Základ

pižmo, jantar, vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lalique Electrum – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lalique Electrum – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lalique Electrum – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lalique. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lalique

Pokud chcete koupit originální parfém Lalique online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lalique Electrum – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář