Parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

  • Parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Toaletní voda L’Insoumis Ma Force je skvostná vůně pro charismatického muže. Na začátku si užijete tóny citrusů, jablka, citrónu a kardamonu. Střední tóny zaujme levandule, rozmarýn, list fialky a samozřejmě také kafr. Kašmírové dřevo s jantarem a dřevitými poznámkami se starají o božský konec. Nebojte se jít proti proudu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

kardamon, jablko, citrusy, citrón

Srdce

levandule, rozmarýn, list fialky, kafr

Základ

kašmírové dřevo, jantar, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lalique. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lalique

Pokud chcete koupit originální parfém Lalique online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář