Parfém Lalique Zamak – EDP 100 ml

  • Parfém Lalique Zamak – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lalique Zamak – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Zamak je skvělá pro muže i ženy. Díky této vůni zažijete neuvěřitelné pocity dokonalosti. Smyslná hlava obsahuje tóny bergamotu, mandarinky a růžového pepře. Srdce rozvoní pomerančový květ, frézie a muškátový oříšek. V základu nalezmene stopy cedru, kůže a vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, mandarinka, růžový pepř

Srdce

pomerančový květ, frézie, muškátový oříšek

Základ

vanilka, kůže, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lalique Zamak – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lalique Zamak – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lalique Zamak – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lalique. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lalique

Pokud chcete koupit originální parfém Lalique online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lalique Zamak – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář