Parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

  • Parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

Idôle od Lancome je moderní chyprově-květinová vůně pro ženy. Otevírá se svěžím bergamotem a hruškou, poté přechází do tónů indického jasmínu, turecké a stolisté růže (růže De Mai), která zajišťuje silné a opojné aroma. Kompozici dotváří sladká vanilka a bílé pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška

Srdce

turecká růže, stolistá růže, indický jasmín

Základ

bílé pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lancome. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lancome

Pokud chcete koupit originální parfém Lancome online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář