Parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

  • Parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

Idole Limited Edition 2021 je vůně zvýrazněná buketem voňavých ovocných, dřevitých a práškových vonných tónů, které přinesou smyslný, romantický a hřejivý parfémovaný vjem. Po bližším zkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších voňavých balzamikových, růžových a pižmových náznaků, které skrývají esenci povznášejících, uklidňujících a svěžích pocitů.

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška

Srdce

růže, jasmín 

Základ

pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lancome. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lancome

Pokud chcete koupit originální parfém Lancome online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář