Parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

  • Parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

Idôle L’Intense ruší zavedená pravidla a přináší čistou chyprovou vůni. Je určena všem ženám, které mají velké sny, jsou silné, upřímné, nezávislé a inspiraci hledají samy v sobě. V začátku je cítit hořký pomeranč a mandarinka. Květinové srdce provoní růže, jasmín a pižmo. V základu nás poctí svou přítomností akácie, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, cedr a pačuli.Na trh byla uvedena v roce 2020.
 

Složení parfému

Hlava
hořký pomeranč, mandarinka
Srdce
růže, jasmín, pižmo
Základ

akácie, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, cedr, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Lancome. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Lancome

Pokud chcete koupit originální parfém Lancome online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář